Корисничка поддршка: 02 2772 272


iPhone XS Max 512GB

76,300.00 ден

72,500.00 ден

Дознај повеќе
iPhone XS Max 512GB

iPhone XS 64GB

53,500.00 ден

53,500.00 ден

Дознај повеќе
iPhone XS 64GB

Samsung S10 Plus

43,200.00 ден

41,200.00 ден

Дознај повеќе
Samsung S10 Plus

Samsung S10

43,600.00 ден

39,990.00 ден

Дознај повеќе
Samsung S10

Samsung A50

20,900.00 ден

18,500.00 ден

Дознај повеќе
Samsung A50

Samsung M20

12,300.00 ден

10,500.00 ден

Дознај повеќе
Samsung M20

Samsung Note 9

35,900.00 ден

33,800.00 ден

Дознај повеќе
Samsung Note 9

OnePlus 7 Pro

47,500.00 ден

43,000.00 ден

Дознај повеќе
OnePlus 7 Pro

Apple Watch Series 4

29,700.00 ден

27,600.00 ден

Дознај повеќе
Apple Watch Series 4

Samsung Galaxy Watch

14,200.00 ден

14,200.00 ден

Дознај повеќе
Samsung Galaxy Watch
12 месеци гаранција
12 месеци гаранција

со овластен сервис.

Бесплатна достава
Бесплатна достава

за сите нарачки.

16 години
16 години

присутни на пазарот.

Нарачај без ризик
Нарачај без ризик

и додатни трошоци.

Mobelix | Прва Премиум Мобилара

Понуда на неделата

Сервис на сите видови мобилни телефони

Професионално сервисирање на сите видови на мобилни телефони со најсовремена опрема.

Брз сервис на одредени модели на лице место по најниска цена.

servis ekran servis ekran

Екран

servis mreza servis mreza

Мрежа

servis baterija servis baterija

Батерија

servis staklo servis staklo

Стакло

servis zvucnik servis zvucnik

Звучник

servis kopcinja servis kopcinja

Копчиња

servis kamera servis kamera

Камера

servis softver servis softver

Софтвер

Најголем избор

Премиум Мобилни Телефони

Мобилни додатоци

Дознај повеќе

Мобилни додатоци

Последни новости

iPhone XR: најпродаван од Apple

И покрај високата цена, Apple минатата година најави дека iPhone X стана најпродаваниот iPhone модел по неговото претставување. Оваа година, изгледа дека корисницитe...

One Plus 6T: најновото од Oneplus

Во последните неколку години OnePlus се појави како компанија за луѓе кои сакаат телефон кој е брз, сигурен, без bloatware и поприфатлив од големите имиња од Samsung и Apple.

Samsung A9: најновото од Samsung

Samsung Galaxy A9 (2018) е прв смартфон во светот со четири камери. Главната камера има сензор од 24 мегапиксели, вториот е телефото со сензор од 10 мегапиксели, третиот е ултра-широк...


Бидете во тек со новостите

Останете информирани за сите нови понуди и попусти во нашата Премиум Мобилара.