Корисничка поддршка: 02 2772 272


iPhone 12 Mini

50,300.00 ден

47,970.00 ден

Дознај повеќе
iPhone 12 Mini

iPhone 12

51,000.00 ден

49,200.00 ден

Дознај повеќе
iPhone 12

iPhone 12 Pro

76,800.00 ден

73,700.00 ден

Дознај повеќе
iPhone 12 Pro

Galaxy S20 FE

35,000.00 ден

33,800.00 ден

Дознај повеќе
Galaxy S20 FE

iPhone 11 64GB

39,900.00 ден

38,700.00 ден

Дознај повеќе
iPhone 11 64GB

Watch Series 6 44mm

32,500.00 ден

30,700.00 ден

Дознај повеќе
Watch Series 6 44mm

Galaxy Z Fold2 5G

118,800.00 ден

116,800.00 ден

Дознај повеќе
Galaxy Z Fold2 5G

Samsung Galaxy S20 Ultra

50,999.00 ден

47,900.00 ден

Дознај повеќе
Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy Z Flip

61,500.00 ден

49,200.00 ден

Дознај повеќе
Samsung Galaxy Z Flip
12 месеци гаранција
12 месеци гаранција

со овластен сервис.

Бесплатна достава
Бесплатна достава

за сите нарачки.

16 години
16 години

присутни на пазарот.

Нарачај без ризик
Нарачај без ризик

и додатни трошоци.

Mobelix | Прва Премиум Мобилара

Понуда на неделата

Сервис на сите видови мобилни телефони

Професионално сервисирање на сите видови на мобилни телефони со најсовремена опрема.

Брз сервис на одредени модели на лице место по најниска цена.

servis ekran servis ekran

Екран

servis mreza servis mreza

Мрежа

servis baterija servis baterija

Батерија

servis staklo servis staklo

Стакло

servis zvucnik servis zvucnik

Звучник

servis kopcinja servis kopcinja

Копчиња

servis kamera servis kamera

Камера

servis softver servis softver

Софтвер

Најголем избор

Премиум Мобилни Телефони

Мобилни додатоци

Дознај повеќе

Мобилни додатоци

Последни новости

iPhone XR: најпродаван од Apple

И покрај високата цена, Apple минатата година најави дека iPhone X стана најпродаваниот iPhone модел по неговото претставување. Оваа година, изгледа дека корисницитe...

One Plus 6T: најновото од Oneplus

Во последните неколку години OnePlus се појави како компанија за луѓе кои сакаат телефон кој е брз, сигурен, без bloatware и поприфатлив од големите имиња од Samsung и Apple.

Samsung A9: најновото од Samsung

Samsung Galaxy A9 (2018) е прв смартфон во светот со четири камери. Главната камера има сензор од 24 мегапиксели, вториот е телефото со сензор од 10 мегапиксели, третиот е ултра-широк...


Бидете во тек со новостите

Останете информирани за сите нови понуди и попусти во нашата Премиум Мобилара.